Internet w telefonie

W skrócie

Kontroluj koszty internetu w telefonie - aktywuj jeden z pakietów internetowych. Jeżeli nie wiesz, co potrafi Twój nowy telefon, wejdź na Plusowe ABC smartfonów i dowiedź się więcej o smartfonach i gorących okazjach tylko dla Klientów Plusa.

Jak to działa?

Dzięki pakietom internetowym Non Stop za internet w telefonie nie zapłacisz miesięcznie więcej niż tyle, ile zapłaciłeś za pakiet.

Kupując pakiet internetowy Non Stop, otrzymujesz określoną liczbę MB lub GB, które możesz wykorzystać na ściąganie i wysyłanie danych. Po jej przekroczeniu prędkość transferu może spaść, ale nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów za dalszą transmisję danych na terenie Polski.

Pakiety można wykorzystać do przeglądania ulubionych portali internetowych, serwisów społecznościowych oraz odbierania i wysyłania emaili. Możesz również korzystać z aplikacji wymagających połączenia z siecią (np. nawigacja, komunikatory), a także ściągać tapety, gry, dzwonki i pliki muzyczne bez obaw o koszty korzystania z internetu i bez konieczności posiadania komputera z dostępem do internetu.

Pakiety są dostępne w cenach już od 7 zł miesięcznie!

Ciesz się internetem w telefonie bez obawy o koszty.

Dowiedz się więcej

Sprawdź ofertę pakietów internetowych w ofercie, z której korzystasz:

Masz telefon w ofercie Plus Abonament
Masz telefon w ofercie Plus Mix
Masz telefon w ofercie Plus na Kartę
Masz telefon w ofercie Plus Firma