Internet w telefonie w Plusie na Kartę

NOWOŚĆ!

Darmowy dostęp do Usługi LTE. Przeczytaj więcej o usłudze>>.

 

W nowych taryfach w Plusie na Kartę możesz więcej korzystać z Internetu w komórce. Wybierz jeden z cyklicznych pakietów internetowych:

Usługa

Jak włączyć?

Ile to kosztuje?

Pakiet Internetowy 300 MB

*121*11*01#

i naciśnij

7 zł/30 dni

Pakiet Internetowy 1 GB

*121*11*02#

i naciśnij

13 zł/30 dni

Ważne informacje:

 • Powyższe pakiety są oferowane dla Abonentów korzystających z taryfy Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich, Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów, Plus na Kartę Więcej w Plusie lub Plus na Kartę Więcej przez Rok.
 • Pakiety można łączyć.
 • Pakiety są automatycznie przedłużane na kolejny okres (dwa dni przed upływem ważności dostaniesz od nas przypomnienie o ich automatycznym przedłużeniu).

 

Jeśli masz jedną z poprzednich taryf w Plusie na Kartę (taryfa Plus na Kartę, Simplus, Twój Profil, PiszMów Dobowy lub 36.6) wybierz jeden z Pakietów Internetowych Non Stop

Co zyskujesz?

Internet w telefonie za 7 zł miesięcznie. Możesz także wybrać pakiet jednodniowy tylko za 2 zł.

Teraz w Plusie na Kartę nie musisz obawiać się wysokich kosztów internetu w komórce. Dzięki pakietom internetowym Non Stop za internet w telefonie nie zapłacisz miesięcznie więcej niż tyle, ile zapłaciłeś za pakiet.

Wypróbuj za darmo przez miesiąc Pakiet internetowy 7 zł Non Stop

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z pakietów internetowych Non Stop, dajemy Ci możliwość wypróbowania Pakietu internetowego 7 zł Non Stop przez pierwszy miesiąc bez dodatkowych opłat. Aby skorzystać, wpisz *136*01*04# i naciśnij  a następnie w ciągu 30 dni aktywuj Pakiet internetowy 7 zł Non Stop (*136*11*13#) a przez pierwszy miesiąc opłata nie będzie pobrana.

Jak to działa?

Kupując pakiet internetowy Non Stop, otrzymujesz określoną liczbę megabajtów, które możesz wykorzystać na ściąganie i wysyłanie danych. Po jej przekroczeniu prędkość transferu może spaść, ale nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat za dalszą transmisję danych na terenie Polski.

Pakiet Ilość danych dostępnych przy pełnej prędkości Cena Pakietu Kod włączający Pakiet Kod wyłączający Pakiet

Pakiet internetowy 2 zł Non Stop

(jednodniowy)

100 MB

2 zł/

1dzień

*136*11*14# *136*00*14#

Pakiet internetowy 7 zł Non Stop

100 MB

7 zł/

31 dni

*136*11*13# *136*00*13#
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop

150 MB

 

9 zł/

31 dni

*136*11*11# *136*00*11#
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop 500 MB

15 zł/

31 dni

*136*11*12#    *136*00*12#

Ważne informacje


 • Jeśli prędkość zostanie ograniczona dostaniesz wiadomość SMS
 • Pełną prędkość można przywrócić kupując ponownie Pakiet - wyłączając i włączając go ponownie
 • Wykorzystanie Pakietu można sprawdzić wpisując na klawiaturze kod *136#
 • Pakiety za 7, 9 i 15 zł odnawiają się co 31 dni (744 godziny). Oznacza to, że wystarczy je aktywować raz, a my co miesiąc automatycznie włączymy je za Ciebie, tak abyś nie musiał zawracać sobie głowy pamiętaniem o nich.
 • Jeśli korzystasz już z innych usług obniżających koszty za transmisje danych, sprawdź w regulaminie promocji kolejność ich wykorzystania.

Jaki pakiet pasuje Tobie?

Pakiet Kiedy wybrać
Pakiet internetowy 2 zł Non Stop Jeżeli lubisz dużo korzystać z internetu, ale tylko od czasu do czasu.
Pakiet internetowy 7 zł Non Stop Jeśli od czasu do czasu przeglądasz stron internetowe w Twoim telefonie i sporadycznie korzystasz z komunikatorów lub  maila.
Pakiet internetowy 9 zł Non Stop Jeśli z internetu w telefonie korzystasz codziennie, a oprócz stron WWW i maili, pobierasz pliki MP3 i zdjęcia oraz korzystasz z nawigacji w telefonie i innych aplikacji wymagających połączenia z internetem.
Pakiet internetowy 15 zł Non Stop Jeśli z Internetu w telefonie korzystasz wyjątkowo dużo - wielokrotnie przeglądając strony internetowe, odbierasz i wysyłasz maile wraz z załącznikami, korzystasz online z nawigacji w telefonie i  innych aplikacji.

Dzięki Pakietom internetowym możesz obniżyć i kontrolować koszty korzystania z internetu w komórce. Wykorzystaj w pełni wykorzystać możliwości Twojego telefonu i wybierz pakiet odpowiedni do Twoich potrzeb.

Pamiętaj!


 • Aktywacja Pakietu jest możliwa pod warunkiem posiadania dodatniej wartości konta pokrywającej w całości opłatę za aktywację wybranego pakietu oraz znajdowania się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących
 • Pakiety dostępne są dla Klientów poprzedniej oferty Simplus (taryfa Plus na Kartę, Simplus oraz Twój Profil) oraz oferty 36.6 (taryfa PiszMówDobowy oraz 36.6). Taryfę możesz sprawdzić krótkim kodem *147#
 • Każdy Pakiet rozliczany jest zgodnie z jednostką taryfikacyjną określoną w posiadanej taryfie
 • Pakiet można aktywować także poprzez stronę Plus Online pod adresem www.online.plus.pl
Polecane oferty: