Nowe Pakiety internetowe

Co zyskujesz?

Internet w telefonie za 7 zł miesięcznie. I ani grosza więcej!

Teraz w Plusie nie musisz obawiać się wysokich kosztów internetu w komórce. Dzięki pakietom internetowym Non Stop za internet w telefonie nie zapłacisz miesięcznie więcej niż tyle, ile zapłaciłeś za pakiet.

Pakiety są dostępne w cenach już od 7 zł miesięcznie!

Jak to działa?

To proste, kupując pakiet internetowy Non Stop, otrzymujesz określoną liczbę MB lub GB, które możesz wykorzystać na ściąganie i wysyłanie danych. Po jej przekroczeniu prędkość transferu może spaść, ale nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów za dalszą transmisję danych na terenie Polski.

NOWOŚĆ:

Jeśli korzystasz z oferty Gadasz, Oszczędzasz lub taryfy LTE 19,99, LTE 29,99, LTE 39,99, LTE 49,99 LTE 59,99, LTE 69,99 lub LTE 79,99 możesz włączyć jeden z nowych pakietów internetowych Non Stop:

Pakiet Ilość danych dostępnych przy pełnej prędkości

Opłata miesięczna

Treść SMSa aktywacyjnego
Nowość!
Pakiet internetowy
300 MB Non Stop
300 MB 7 zł AKT300

Nowość!
Pakiet internetowy
500 MB Non Stop

500 MB 9 zł AKT500
Nowość!
Pakiet internetowy
1 GB Non Stop
1 GB 15 zł AKT1
Nowość!
Pakiet internetowy
3 GB  Non Stop
3 GB 25 zł AKT3

UWAGA: Aby skorzystać z powyższych pakietów w ofertach Gadasz lub Oszczędzasz należy wyłączyć pakiet internetowy Non Stop na próbę zgodnie z odpowiednimi Regulaminami Promocji.

Posiadacze pozostałych taryf z oferty Plus Abonament mogą aktywować poniższe pakiety.

Aby aktywować pakiet wyślij SMS na numer 2601 o treści podanej w tabeli poniżej:

Pakiet Ilość danych dostępnych przy pełnej prędkości

Opłata miesięczna

Treść SMSa aktywacyjnego
Pakiet internetowy
7 zł Non Stop
100 MB 7 zł AKT 7

Pakiet internetowy
9 zł Non Stop

150 MB 9 zł AKT 9
Pakiet internetowy
15 zł Non Stop
500 MB 15 zł AKT 15
Pakiet internetowy
30 zł  Non Stop
1,5 GB 30 zł AKT 30
Pakiet internetowy
75 zł  Non Stop
7 GB 75 zł AKT 75

Ważne informacje

  • Pamiętaj! Pakiet zostanie włączony następnego dnia od zlecenia jego aktywacji
  • Jeśli prędkość zostanie ograniczona dostaniesz wiadomość SMS
  • Pełną prędkość możesz przywrócić dokupując pakiet Plus Internet extra 
  • Pakiety odnawiają się co miesiąc. Oznacza to, że wystarczy aktywować je raz, a my co miesiąc automatycznie włączymy je za Ciebie

Jaki pakiet pasuje Tobie?

Wykorzystaj w pełni możliwości Twojego telefonu i wybierz pakiet odpowiedni do Twoich potrzeb. Jeżeli nie wiesz, co potrafi Twój nowy telefon internetowy, przeczytaj nasz "Przyjazny przewodnik po smartfonach".

Pakiet Kiedy wybrać
Pakiet internetowy 7zl Non Stop Jeśli od czasu do czasu przeglądasz strony internetowe w Twoim telefonie i sporadycznie korzystasz z komunikatorów lub maila.
Pakiet internetowy 9zł Non Stop Jeśli często przeglądasz strony internetowe, sprawdzasz w telefonie swoje maile i korzystasz z serwisów społecznościowych.
Pakiet internetowy 15zł Non Stop Jeśli z internetu w telefonie korzystasz  dużo - codziennie przeglądasz strony internetowe, odbierasz i wysyłasz maile wraz z załącznikami, korzystasz online z nawigacji w telefonie i  innych aplikacji.
Pakiet internetowy 30zł Non Stop Jeśli z internetu w telefonie korzystasz  bardzo dużo – codziennie i wielokrotnie przeglądasz strony internetowe, odbierasz i wysyłasz maile wraz z załącznikami, pobierasz muzykę,  korzystasz online z nawigacji w telefonie i  innych aplikacji.
Pakiet internetowy 75zł Non Stop Jeśli wykorzystujesz swój telefon jako modem  i podłączasz go do komputera, żeby w ten sposób łączyć się z internetem. Ten Pakiet wystarczy Ci na codzienne przeglądanie stron www na komputerze, korzystanie z poczty elektroniczne j komunikatorów, oglądanie ma komputerze filmów i słuchanie internetowego radia.

Pakiety możesz aktywować także:

  • przez internet na stronie www.online.plus.pl
  • w punkcie sprzedaży Plusa
  • dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601